Plavecký klub Lovosice
info@pklo.cz
Plavecký klub Lovosice
info@pklo.cz

Vážení návštěvníci a sportovní přátelé,

kondiční plavání je určeno pro všechny věkové kategorie (menší děti s doprovodem). Plaveme každou středu od 17 do 18 hodin (začátečníci a mírně pokročilí), od 18 do 19 hodin (pokročilí a začátečníci dospělí).

Tréninky probíhají pod vedením bývalých závodních plavců, kteří spolutvoří speciální tréninky tak, aby se rozvíjela technika všech plaveckých způsobů (začínáme učit kraul a znak). Vedeme plavce k dodržování základních pravidel sportovního plavání a k bezpečnosti ve vodním prostředí.

Cílem je pohyb ve vodě správným směrem a mít radost z dosažené plavecké dovednosti

Během kurzu vedeme děti k dalším plaveckým dovednostem: sculling, potápění s přístrojovou technikou (2x do roka), věnujeme se bezpečnosti ve vodním prostředí s profi záchranářem (4x do roka), hrajeme vodní pólo a zkoušíme ploutvové plavání (i se šnorchlem).

Kondiční plavání je otevřeno pro každého zájemce, který chce plavat. Po dlouholeté praxi v Para plavání Praha nabízíme možnost jak se rozvíjet ve vodním prostředí po úraze či po operaci. Plavání je výborná rehabilitace pro Vaše tělo i duši.

Nastartujeme u Vás zájem o plavání a dovedeme Vás tam, abyste byli schopni si jít zaplavat sami. Na přání sestavujeme osobní tréninky, protože po zkušenostech víme, že plavání Vás bude provázet celý život a „dobrej start“ je základ.

Těšíme se na Vás, stačí zavolat!